یونیت هیتر بخار

ساختار یونیت‌های هیتر ابگرم یا بخار :بدنه مکعبی شکل دستگاه که معمولاً از ورق فولادی می‌باشد.مجموعه کویل آبگرم یا بخار به همراه فین‌های تبادل حرارت که موجب آزاد‌سازی انرژی گرمایی منتقل شده آب یا بخار ورودی به یونیت هیتر می‌شود.
الکتروموتور که وظیفه به حرکت درآوردن محور فن هوادهی یونیت هیتر را به عهده دارد و می‌تواند بر اساس طراحی و ساخت کارخانه از الکتروموتور تک دور یا دو دور استفاده شود.فن آکسیال که در واقع همان فن هوادهی یونیت هیتر است و هوا را از پشت دستگاه دریافت کرده و از میان کویل‌ها و فین‌های تبادل حرارتی آبگرم یا بخار عبور داده و سپس هوای گرم را در قسمت جلوی یونیت هیتر ارائه می‌دهد .پره‌های هدایت هوا که در جلوی یونیت هیتر نصب می‌شود و قادر به جهت دهی هوای گرم خروجی از یونیت هیتر می‌باشد.پس از ورود آبگرم یا بخار به عنوان سیال ناقل انرژی به کویل‌های فین‌دار یونیت‌های هیتر، هوا از میان مجموعه کویل و فین‌ها عبور کرده، گرم شده و سپس توسط فن آکسیال یا پروانه‌ای یونیت هیتر به جلو رانده می‌شود و موجب گرم نمودن هوای محل نصب می‌گردد.

یونیت هیتر ۸۲۰۰۰ BTU آذرنسیم

یونیت هیتر بخار با کوئل مانیسمان آذر نسیم

یونیت هیتر بخار با کوئل مانیسمان آذر نسیم توضیحات : يونيت هيتر هاي شركت آذر نسيم در سه مدل ( صنعتي ،‌ صنعتي ايستاده و گرمخانه اي ) با كويل آبگرم ، بخار ، روغن داغ و الكتريكي در سايزهاي مختلف (بنا به سفارش مشتري)توليد مي گردد. بدنه این محصول از ورق روغنی به ضخامت مناسب با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک بوده ودر صورت درخواست مشتری امکان ساخت بدنه از نوع فایبرگلاس ،آلومینیوم ویا استیل میباشد.یونیت هیتر های دو دور و تک دور این شرکت با الکتروموتور های مخصوص یونیت هیتری ارائه می گردد.شركت آذرنسیم با توجه به كيفيت بالا ، قيمت مناسب و تحويل به موقع به عنوان یکی از بهترين توليد كننده يونيت هيتر در سطح كشور شناخته شده است. يونيت هيترهاي شركت تهويه آذرنسيم دارای 12 ماه گارانتي ميباشند.
یونیت هیتر بخار صنایع یکتا تهویه اروند

یونیت هیتر بخار صنایع یکتا تهویه اروند

یونیت هیتر بخار صنایع یکتا تهویه اروند : در سه نوع بخار ظرفیت گرمایشی از ۶۸۰۰ الی ۴۶۰۰۰ کیلو کالری در ساعت. مجهز به شتاب دهنده هوا با کاهش مصرف انرژی بین ۵ % الی ۱۵ %. کویل موجدار سینوسی شکافدار با راندمان انتقال حرارت بالا و افت فشار پایین.
یونیت-هیتر-هواساز

یونیت هیتر بخار هواساز

یونیت هیتر هواساز توضیحات : یونیت هیتر (Unit heater) دستگاهی است که از آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالن‌های سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و ... استفاده می‌شود. یونیت هیتر از قسمت‌های زیر تشکیل شده است: کویل با لوله‌های پره دار که در داخل آن آب گرم، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف، مکعبی شکل، گرد و یا دایره‌ای شکل باشد. پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را برعهده دارد. این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد. پره‌های جهت دهنده هوا که به وسیله آن‌ها می‌توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمت‎های مختلف محل گرم شونده هدایت کرد. کابینت و یا محفظه که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است. کاربرد : o داشتن قدرت حرارتی زیاد o جاگیری کمتر مخصوصا در مدل‌های دیواری و سقفی o توزیع بهتر هوای گرم o سرعت زیاد در گرم کردن فضا o قابلیت نصب و پرتاب هوا به صورت افقی و عمودی مقدار حرارتی که یک یونیت هیتر در مدت زمان ۱ ساعت در فشار هوای ۱ اتمسفر با درجه حرارت ورودی ۲۰۰ درجه فارنهایت و افت درجه حرارت ۲۰ درجه فارنهایت و درجه حرارت هوای ورودی به کویل ۶۰ درجه فارنهایت به محیط منتقل می‌کند اگر بدون کانال باشد قدرت حرارتی استاندارد نامیده می‌شود.