پمپ تحت فشار ابارا

پمپ آب خانگی ابارا از محصولات شرکت EBARA می باشد که در سال1912 در ژاپن تاسیس شد و با تولید تجهیزات صنعتی از جمله پمپ سیستم های پمپاژ و کمپرسور به یکی از تولیدکنندگان صنعتی مطرح در جهان تبدیل شد . امروزه EBARA با داشتن نمایندگی در 17 کشور علاوه بر ژاپن در کشورهای ایتالیا و برزیل و چین و تایوان نیز به تولید مشغول است.

انواع پمپ ابارا :

انواع پمپ آب خانگی و مصارف عمومی ابارا مانند مدل های :  CMR - AGA - CMA - PRA - CDA - CMC 

پمپ های چدنی سانتریفیوژ ابارا مانند مدل های : MMD - MD - FSA

انواع پمپ های استیل ابارا مانند مدل های : COMPACT - CDX - JEM - DWO

انواع پمپ های استیل ابارا مانند مدل های : 3LPF - 3LD - 3LM - EVM 

انواع پمپ های خطی ابارا مانند مدل های : ETHERMA - LPS - MR 

انواع پمپ های مستغرق ابارا مانند مدل های : DL - MUL TIGO DML - DF - DW - IDROGO - RIGHT - BEST 

پمپ آب خانگی ابارا

پمپ آب خانگی ابارا

پمپ آب خانگی ابارا سری PRA که به پمپ های توربینی معروفند در سایز های مختلف 0.5 تا 2 اسب تولید می شود . این نوع پمپ ها دارای پروانه ای کوچک و برنجی می باشد که در داخل پوسته ای چدنی قرار گرفته است .شافت این سری استیل بوده و آب بند آن مکانیکال سیل از جنس CARBON/CERAMIC/NBR می باشد . توان تا بالای 10 بار فشار تولید می کنند که برای فعالیت های صنعتی که محدودیت فضا دارند خواهان فشار بالایی هستند که مورد استفاده قرتار میگیرند . پمپ آب خانگی ابارا سری PRA با توان 0.5 اسب بیشتر استفاده مسکونی دارد و برای ساختمان های کوچک مناسب است . مزایا: نصب آسان جابه جایی راحت جمع و جور بودن قیمت مناسب
پمپ آب خانگی ابارا بشقابی سری CMA

پمپ آب خانگی ابارا بشقابی سری CMA

پمپ آب خانگی ابارا بشقابی سری CMA پمپ های سری CMA از سری پمپ های سانتریفیوژ تک پروانه بوده که به پمپ های بشقابی معروفند . این سری از پمپ آب خانگی ابارا پروانه ای برنجی دارد که داخل محفظه ای چدنی قرار گرفته است . این نوع پمپ در بزرگترین سایز که توان 3 اسب دار حدود 6 بار فشار ایجاد می کند .بر خلاف پمپ های سری PRA کم صدا بوده اما فشار دارد . پمپ ابارا بشقابی سری CMA بیشتر جهت مصارف مسکونی استفاده می شود و معروفترین مدل آن CMA.1.00 ابارا یا پمپ یک اسب ابارا می باشد . مزایا : قیمت مناسب کیفیت مطلوب تعمیرات آسان کم صدا بودن
پمپ آب خانگی ابارا دو پروانه سری CDA

پمپ آب خانگی ابارا دو پروانه سری CDA

پمپ آب خانگی ابارا دو پروانه سری CDA پمپ های سری CDA از سری پمپ های سانتریفیوژ دو پروانه بوده که این دو پروانه بودن سبب افزایش فشار و دبی آن شده است . این سری از پمپ آب خانگی ابارا در توان 3/4 تا 5.5 اسب تولید می شود که در بزرگترین سایز تا 10 بار فشار کاری ایجاد میکند پروانه پمپ آب خانگی ابارا سری CDA برنجی یا نوریل شافت استیل و بدنه آن چدنی می باشد . این سری از پمپ آب خانگی بیشتر کاربرد خانگی دارد و در توان های مختلف برای ساختمان هایی با طبقات و واحد های بالا مورد استفاده قرار میگیرد .
پمپ آب خانگی ابارا جتی سری AGA

پمپ آب خانگی ابارا جتی سری AGA

پمپ آب خانگی ابارا جتی سری AGA پمپ آب خانگی ابارا سری AGA از سری پمپ های جتی یا مخروطی ابارا بوده که فشار بیشتری نسبت به پمپ های بشقابی ایجاد میکند و آبدهی کمتری دارد . این سری از پمپ آب خانگی ابارا خود مکش بوده و حداکثر تا 8 متر مکش دارد . پروانه این سری برنجی شفاف استیل و پوسته چدنی می باشد .این نوع پمپ ها از صدای بسیاری برخوردار هستند و کاربرد خانگی فقط دارند.