موتورخانه و گرمایش

بررسی، مشاوره و فروش محصولات گرمایشی و موتورخانه شامل پکیج گرمایشی، رادیاتور، دیگ، مشعل، مبدل آبگرم، جت هیتر، بونیت هیتر، هیتر و تجهیزات جانبی آنها.

پکیج گرمایشی

پکیج گرمایشی به وسیله پکیج گرمایشی می توان از مزاحمت موتورخانه و شوفاژ راحت شد. ازپکیج گرمایشی می توان برای گرم کردن آب مصرفی خانواده و حتی آبگرم مورد نیاز شوفاژ استفاده نمود. پکیج های دیواری معمولا داخل آشپزخانه و یا آبدارخانه بر روی دیوار نصب می شود . که جهت ایجاد ایمنی بهتر است از دودکش دو جداره استفاده شود. بدین گونه هوای مورد نیاز دستگاه از محیط بیرونی تامین می گردد و خطری ساکنین را تحدید نخواهد کرد. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف و برند های مختلف پکیج را مشاهده و مقایسه نمایید.

رادیاتور

رادیاتور ، مبدل حرارتی مورد استفاده برای انتقال انرژی حرارتی از یک رسانه به رسانه‌ دیگری به منظور سرمایش و گرمایش است. اکثر رادیاتور‌ها برای داشتن عملکرد در خودرو‌ها و ساختمان‌ها ، ساخته شده‌اند. رادیاتور همیشه یک منبع حرارتی برای محیط است ، اگرچه ممکن است برای هر دو هدف گرمایش و سرمایش ( مایع خنک کننده ، به عنوان خنک‌کننده‌ موتور به آن افزوده می‌شود ) ، از آن استفاده شود. در عمل اصطلاح رادیاتور اشاره به پانل‌هایی دارد که در آنها گردش مایع از طریق لوله‌هایی صورت می‌گیرد و باعث گرم شدن یا سرد شدن محیط می‌شود. رادیاتور معمولا برای گرم کردن ساختمان استفاده می‌شود و به این طریق که در یک سیستم حرارت مرکزی ، آب گرم و یا گاهی اوقات بخار در یک دیگ بخار مرکزی تولید شده ، و توسط پمپ از طریق رادیاتور داخل ساختمان ، که در آن این گرما به محیط اطراف منتقل می‌شود ، توزیع می‌گردد.استفاده رادیاتور در راه پله  ، برای خنک کردن موتورهای احتراق داخلی ، به طور عمده در خودرو ، در موتور پیستونی هواپیما ، لوکوموتیوهای راه‌آهن ، موتور سیکلت ، ایستگاه‌های ثابت و مکان‌های دیگر که در آن چنین موتورهایی استفاده می‌شود ، مورد کاربست قرار می‌گیرد . شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف رادیاتور پره ای الومینیومی - رادیاتور پنلی فولادی - رادیاتور شیشه ای - رادیاتور حوله خشک کن - رادیاتور دکوراتیو - رادیاتور قرنیزیرا مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

بویلر و دیگ

درباره بویلر ها و دیگ ها : دیگ ها و بویلر ها به عبارت ساده فضای بسته ای هستند که در آن به یک سیال گرما داده می شود و از این سیال گرم شده در مصارف مختلف می توان استفاده کرد. دیگ ها انواع مختلفی در جنس بدنه همچون چدن، فولاد و یا استیل دارند. دیگ ها در انواع مختلف ازسوخت هایی همچون گاز شهری، گاز مایع، گازوئیل و سایر سوخت های استفاده شده توسط مشعل، برای ایجاد حرارت استفاده می کنند. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش دیگ چدنی - دیگ فولادی - دیگ بخار - دیگ روغن داغ را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

مشعل

مشعل
مشعل : مشعل (BURNER) وسیله ای است که با استفاده از سوخت گاز، گازوئیل، مازوت و یا سایر سوخت ها انرژی گرمایشی را با استفاده از شعله مستقیم ایجاد می کند. مشعل ها بر اساس سوخت مصرفی و ظرفیت گرمایشی و نوع مصرف انتخاب می شوند. مشعل ها عمدتا جهت گرمایش سیستم هایی مانند دیگ بخار و دیگهای فولادی و چدنی (گرم کردن مایعات ناقل حرارت) استفاده می شوند.در دیگ ها ظرفیت مشعل با توجه به ظرفیت محاسبه شده در دیگ انتخاب می شوند و این دو عدد رابطه مستقیم دارند. (کیلو کاری - کیلو وات) شما می توانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com اطلاعات فنی و عکسها و قیمت و اطلاعات فروش انواع مشعل های گازی ، گازوئیلی ، مازوت سوز ، دوگانه سوز و سه گانه سوز ایران رادیاتور ، پارس مشعل ، آترا ، گرم ایران ، کاوه ، هوفمات و آب بند را مشاهده فرمائید و مقایسه و خرید نمایید.

منبع آبگرم

شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش انواع منابع گرمایشی شامل انواع منبع انبساط، انواع منبع دو جداره و منبع کوئل دار و تجهیزات جانبی آنها را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

مبدل صفحه ای

مبدل صفحه ای : مبدل های صفحه ای از تعدادی صفحات نازک با سطح چین دار و یا موج دار که جریان سیال گرم و یا سرد را از هم جدا می کنند تشکیل شده است .صفحات دارای قطعاتی در گوشه ها هستند و به نحوی چیدمان شده اند که دو سیال عامل بصورت یک در میان میان صفحات جریان دارند .طراحی و واشربندی بهینه این امکان را ایجاد می کند که مجموعه از صفحات در کنار یگدیگر تشکیل یک مبدل صفحه ای مناسب را بدهند. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مبدل صفحه ای در برند های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

یونیت هیتر

یونیت هیترها : دستگاهی جهت گرمایش محیط هستند که دارای یک کویل گرمایشی (آب گرم و یا بخار آب گرم و در برخی موارد برقی) بوده و بوسیله فن دمنده یا مکنده گرما را به محیط انتقال می دهند. یونیت هیتر ها برای گرمایش محیط های بزرگ و صنعتی همچون سالن های صنعتی، سالن های ورزشی بزرگ، سوله ها و کارگاه های صنعتی کاربرد دارد. یونیت هیتر ها دارای دمپر دستی و یا اتوماتیک بوده که بوسیله آنها جریان و جهت جریان باد گرم را میتوان کنترل نمود. همچنین فن در یونیت هیتر ها می تواند از نوع آکسیال و یا سانتریفیوژ باشد. جهت انتخاب یونیت هیتر مناسب فضای خود نیاز به محاسبه بار حرارتی محیط می باشد. ابعاد بدنه و فن یونیت هیتر ها نیز می تواند متغیر باشد. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش یونیت هیتر آبگرم و یونیت هیتر بخار در برند های مختلف را  مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .