بوستر پمپ

بوستر پمپ ماشینی است که فشار سیال را افزایش می دهد. این دستگاه شبیه یک کمپرسور گاز است، اما به طور کلی از یک مکانیسم ساده که غالباً حاوی تنها یک مرحله فشرده سازی است استفاده می کند و در حال حاضر برای افزایش فشار سیال به کار برده می شود. علاوه بر این بوستر پمپ دو مرحله ای و چند مرحله ای نیز ساخته شده است. بوستر پمپ ممکن است برای افزایش فشار سیال، انتقال سیال با فشار بالا، شارژ کپسول های سیال استفاده شود.

الکترو پمپ برند DAB

الکترو پمپ برند DAB مدل NKNG65-315

الکترو پمپ برند DAB مدل NKNG65-315 بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر دو خط 8 اسب (2x4) گراندفوس CR10-9 بوستر پمپ ماشینی است که فشار سیال را افزایش می دهد. این دستگاه شبیه یک کمپرسور گاز است، اما به طور کلی از یک مکانیسم ساده که غالباً حاوی تنها یک مرحله فشرده سازی است استفاده می کند و در حال حاضر برای افزایش فشار سیال به کار برده می شود. علاوه بر این بوستر پمپ دو مرحله ای و چند مرحله ای نیز ساخته شده است. بوستر پمپ ممکن است برای افزایش فشار سیال، انتقال سیال با فشار بالا، شارژ کپسول های سیال استفاده شود. گارانتی : اصالت و سلامت کالا مدت گارانتی : 12 ماه
وستر پمپ متغیر ۴ اسب گراندفوس CR5-10

بوستر پمپ متغیر 4 اسب گراندفوس CR5-10

بوستر پمپ متغیر 4 اسب گراندفوس CR5-10 بوستر پمپ آبرسانی دور متغیر دو خط 4 اسب (2x2) گراندفوس CR5-10 بوستر پمپ ماشینی است که فشار سیال را افزایش می دهد. این دستگاه شبیه یک کمپرسور گاز است، اما به طور کلی از یک مکانیسم ساده که غالباً حاوی تنها یک مرحله فشرده سازی است استفاده می کند و در حال حاضر برای افزایش فشار سیال به کار برده می شود. علاوه بر این بوستر پمپ دو مرحله ای و چند مرحله ای نیز ساخته شده است. بوستر پمپ ممکن است برای افزایش فشار سیال، انتقال سیال با فشار بالا، شارژ کپسول های سیال استفاده شود. گارانتی : اصالت و سلامت کالا مدت گارانتی : 12 ماه
بوستر پمپ آبرسانی E.SY Box mini

بوستر پمپ آبرسانی E.SY Box mini

بوستر پمپ آبرسانی E.SY Box mini توضیحات : این بوستر پمپ آب داب ، تکامل یافته ترین سیستم ارگونومیک در دنیا در زمینه تامین فشار آب می باشد .این بوستر پمپ آب دارای اینورتر برای کنترل انرژی مورد نیاز بر طبق آب مصرفی استفاده شده ، صرفه اقتصادی ( پایین آمدن هزینه پرداختی آب ، برق) ، دارای سنسور نصب شده در خروجی پمپ برای کنترل فشار ، دما ، آبدهی و جلوگیری از خشک کار کردن پمپ ، دارای منبع تحت فشار یک لیتریE.sy mini، و دو لیتری (E.sy box) در داخل پمپ ( برای کاهش تعداد دفعات استارت زدن پمپ )، دارای LCD رنگی با رزولوشن بالا ، دارای نشان بین المللی برترین دیزاین و طراحی در تکنولوژی if design awards ، دارای سنسور حرارتی مخصوص جلوگیری از یخ زدگی (آنتی فریز) ، بدون لرزش ، بدون نویز و بی صدا 45DB ، دارای آچار مخصوص (بدون نیاز به ابزار نصب) ، قابلیت نصب و کارکرد به صورت افقی یا عمودی با ابعاد کوچک ، قابلیت نصب بصورت بوستر پمپ آب با کمک سیستم WIERLESS فقط مدل E.sy box ، بوستر کردن آسان بدون نیاز به اتصالات و لوله با پایه تکی E.sy dock و پایه دوتایی E.sy Twin (فقط مدل E.sy box) از ویژگی های این سیستم می باشد .
بوستر پمپ آبرسانی داب ۲EURO50/50M

بوستر پمپ آبرسانی داب 2EURO50/50M

بوسترپمپ آبرسانی داب مدل 2EURO50/50M توضیحات : بوستر پمپ آب داب ، یک سیستم برای بالابردن آب است که مناسب استفاده در بخش مسکونی ، کشاورزی و صنایع می باشد . عملکرد کلی بوستر پمپ ، کنترل و هدایت دو دستگاه پمپ است که بتواند با هم کار کند . دستگاه های بوستر پمپ خانگی ( آبرسانی) ، با دو عدد پمپ های گریز از مرکز مدل خود مکش یورو، روی شاسی مناسب نصب می شوند و با لوله های ورودی و خروجی ، دو مخزن تحت فشار و تابلو کنترل کامل می شوند . بوستر پمپ ها ، برای آب – مخصوصا زمانی که آب حاوی ذرات کوچک شن و ماسه باشد – و گاز مناسب است . این بوستر پمپ ها هنگامی که مشکل مکش آب وجود دارد ، ارزشمند هستند . ویژگی اصلی بوستر پمپ آب داب قابل اعتماد بودن آن ،عملکرد ساده و راحت و این که نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد، می باشد . این بوستر پمپ ها به صورت استاندارد و با مخزن و رابط های تامین هوا ارائه می شوند.
بوستر پمپ آبرسانی داب ۲EURO50/50M

بوستر پمپ آبرسانی داب 2EUROINOX40/80M

بوسترپمپ آبیاری داب مدل 2EUROINOX40/80M توضیحات : بوستر پمپ آب داب ، یک سیستم برای بالابردن آب است که مناسب استفاده در بخش مسکونی ، کشاورزی و صنایع می باشد . عملکرد کلی بوستر پمپ ، کنترل و هدایت دو دستگاه پمپ است که بتواند با هم کار کند . دستگاه های بوستر پمپ خانگی ، با دو عدد پمپ های گریز از مرکز مدل خود مکش یورو ، روی شاسی مناسب نصب می شوند و با لوله های ورودی و خروجی ، دو مخزن تحت فشار و تابلو کنترل کامل می شوند .بوستر پمپ ها ، برای آب – مخصوصا زمانی که آب حاوی ذرات کوچک شن و ماسه باشد – و گاز مناسب است . این بوستر پمپ ها هنگامی که مشکل مکش آب وجود دارد ، ارزشمند هستند . ویژگی اصلی بوستر پمپ آب داب قابل اعتماد بودن آن ،عملکرد ساده و راحت و این که نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد، می باشد . این بوستر پمپ ها به صورت استاندارد و با مخزن و رابط های تامین هوا ارائه می شوند.
بوستر پمپ آبرسانی داب ۲EURO50/50M

بوستر پمپ آبرسانی داب 2JET-102M

بوسترپمپ آبرسانی داب مدل 2JET-102M توضیحات : بوستر پمپ آب داب ، یک سیستم برای بالابردن آب است که مناسب استفاده در بخش مسکونی ، کشاورزی و صنایع می باشد . عملکرد کلی بوستر پمپ ، کنترل و هدایت دو دستگاه پمپ است که بتواند با هم کار کند . دستگاه های بوستر پمپ خانگی -آبرسانی، با دو عدد پمپ های گریز از مرکز، مدل خود مکش جت ، روی شاسی مناسب نصب می شوند و با لوله های ورودی و خروجی ، دو مخزن تحت فشار و تابلو کنترل کامل می شوند . پمپ های خود مکش جت، برای آب ،مخصوصا زمانی که آب حاوی ذرات کوچک شن و ماسه است و گاز مناسب است . این بوستر پمپ ها هنگامی که مشکل مکش آب وجود دارد ، ارزشمند هستند . ویژگی اصلی بوستر پمپ آب داب قابل اعتماد بودن آن ،عملکرد ساده و راحت و این که نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد، می باشد . این بوستر پمپ ها به صورت استاندارد و با مخزن و رابط های تامین هوا ارائه می شوند.
بوستر پمپ آبرسانی داب ۲EURO50/50M

بوستر پمپ آبرسانی داب 2JET-132M

بوسترپمپ آبرسانی داب مدل 2JET-132M توضیحات : بوستر پمپ آب داب ، یک سیستم برای بالابردن آب است که مناسب استفاده در بخش مسکونی ، کشاورزی و صنایع می باشد . عملکرد کلی بوستر پمپ ، کنترل و هدایت دو دستگاه پمپ است که بتواند با هم کار کند . دستگاه های بوستر پمپ خانگی ( آبیاری) ، با دو عدد پمپ های گریز از مرکز، مدل خود مکش جت ، روی شاسی مناسب نصب می شوند و با لوله های ورودی و خروجی ، دو مخزن تحت فشار و تابلو کنترل کامل می شوند . پمپ های خود مکش جت، برای آب – مخصوصا زمانی که آب حاوی ذرات کوچک شن و ماسه باشد – و گاز مناسب است . این بوستر پمپ ها هنگامی که مشکل مکش آب وجود دارد ، ارزشمند هستند . ویژگی اصلی بوستر پمپ آب داب قابل اعتماد بودن آن ،عملکرد ساده و راحت و این که نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد، می باشد . این بوستر پمپ ها به صورت استاندارد و با مخزن و رابط های تامین هوا ارائه می شوند.
بوستر پمپ آبرسانی داب ۲EURO50/50M

بوستر پمپ آبرسانی داب 2JET-151M

بوسترپمپ آبیاری داب مدل 2JET-151M توضیحات : بوستر پمپ آب داب ، یک سیستم برای بالابردن آب است که مناسب استفاده در بخش مسکونی ، کشاورزی و صنایع می باشد . عملکرد کلی بوستر پمپ ، کنترل و هدایت دو دستگاه پمپ است که بتواند با هم کار کند . دستگاه های بوستر پمپ خانگی ( آبیاری ، آبرسانی) ، با دو عدد پمپ های گریز از مرکز، مدل خود مکش جت ، روی شاسی مناسب نصب می شوند و با لوله های ورودی و خروجی ، دو مخزن تحت فشار و تابلو کنترل کامل می شوند . پمپ های خود مکش جت، برای آب – مخصوصا زمانی که آب حاوی ذرات کوچک شن و ماسه باشد – و گاز مناسب است . این بوستر پمپ ها هنگامی که مشکل مکش آب وجود دارد ، ارزشمند هستند . ویژگی اصلی بوستر پمپ آب داب قابل اعتماد بودن آن ،عملکرد ساده و راحت و این که نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد، می باشد . این بوستر پمپ ها به صورت استاندارد و با مخزن و رابط های تامین هوا ارائه می شوند.
بوستر پمپ آبرسانی داب ۲EURO50/50M

بوسترپمپ آبیاری داب مدل 2JET-251M

بوسترپمپ آبیاری داب مدل 2JET-251M توضیحات : بوستر پمپ آب داب ، یک سیستم برای بالابردن آب است که مناسب استفاده در بخش مسکونی ، کشاورزی و صنایع می باشد . عملکرد کلی بوستر پمپ ، کنترل و هدایت دو دستگاه پمپ است که بتواند با هم کار کند . دستگاه های بوستر پمپ خانگی ، با دو عدد پمپ های گریز از مرکز ، مدل خود مکش جت ، روی شاسی مناسب نصب می شوند و با لوله های ورودی و خروجی ، دو مخزن تحت فشار و تابلو کنترل کامل می شوند . پمپ های خود مکش جت، برای آب – مخصوصا زمانی که آب حاوی ذرات کوچک شن و ماسه باشد – و گاز مناسب است . این بوستر پمپ ها هنگامی که مشکل مکش آب وجود دارد ، ارزشمند هستند . ویژگی اصلی بوستر پمپ آب داب قابل اعتماد بودن آن ،عملکرد ساده و راحت و این که نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد، می باشد . این بوستر پمپ ها به صورت استاندارد و با مخزن و رابط های تامین هوا ارائه می شوند
بوستر پمپ آبرسانی داب ۲EURO50/50M

بوستر پمپ آبرسانی داب 2JET-251T

بوسترپمپ آبیاری داب مدل 2JET-251T توضیحات : بوستر پمپ آب داب ، یک سیستم برای بالابردن آب است که مناسب استفاده در بخش مسکونی ، کشاورزی و صنایع می باشد . عملکرد کلی بوستر پمپ ، کنترل و هدایت دو دستگاه پمپ است که بتواند با هم کار کند . دستگاه های بوستر پمپ خانگی ( آبیاری ، آبرسانی) ، با دو عدد پمپ های گریز از مرکز، مدل خود مکش جت ، روی شاسی مناسب نصب می شوند و با لوله های ورودی و خروجی ، دو مخزن تحت فشار و تابلو کنترل کامل می شوند . پمپ های خود مکش جت، برای آب – مخصوصا زمانی که آب حاوی ذرات کوچک شن و ماسه باشد – و گاز مناسب است . این بوستر پمپ ها هنگامی که مشکل مکش آب وجود دارد ، ارزشمند هستند . ویژگی اصلی بوستر پمپ آب داب قابل اعتماد بودن آن ،عملکرد ساده و راحت و این که نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد، می باشد . این بوستر پمپ ها به صورت استاندارد و با مخزن و رابط های تامین هوا ارائه می شوند.