تهویه مطبوع و سرمایش

بررسی، مشاوره و فروش محصولات سرمایشی و تهویه مطبوع شامل انواع کولرگازی، اسپلیت، داکت اسپلیت، چیلر و مینی چیلر، برج خنک کن، هواساز، ایرواشر، فن کوئل، پرده هوا و تجهیزات جانبی آنها.

شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش محصولات سرمایشی و تهویه مطبوع را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

 
 

کولر گازی

کولر گازی اسپلیت از دو واحد مجزا ساخته می‌شود، یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور است که در خارج از ساختمان نصب می‌گردد و یونیت داخلی که واحد تبخیر (اواپراتور) در آن جای دارد در داخل ساختمان جای می‌گیرد. یونیت خارجی و یونیت یا پنل داخلی توسط دولولهٔ مسی یا آلومینیومی به همدیگر مرتبط هستند. لولهٔ باریکتر گاز سرد را از یونیت بالا به یونیت داخلی منتقل می‌کند و لوله ضخیمتر کار خروج وانتقال گاز گرم را به یونیت و کمپرسور بالا به عهده دارد. این کولرها معمولاً دارای دستگاه کنترل از راه دور هستند. این نوع کولرها شامل دو مدل معمولی و اینورتر می‌شوند که در مدل اینورتر تا حداکثر شصت درصد (البته در شرایط ایده آل) از مصرف انرژی را نسبت به مدل معمولی کاهش می‌دهد. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف کولرهای گازی ال جی LG - سامسونگ - گری - وستن - AUX - مدیا - تک الکتریک - اجنرال - ایران رادیاتور در مدل های دیواری اینورتر و معمولی ، پنجره ای، ایستاده ، پرتابل (قابل حمل)، کاستی در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

داکت اسپلیت

داکت اسپلیت : داکت اسپلیت تنها در سیکل سرمایشی عمل میکند و در سیکل گرمایش کاملا با آن متفاوت است به طوری که در یونیت داخلی آن کویل آبگرم وجود دارد که در فصل زمستان آب گرمی که توسط پکیج یا موتورخانه ایجاد میشود درون کویل ها جریان می یابد و دیگر از سیکل تبرید تراکمی در گرمایش استفاده نمی شود . شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com مشخصات فنی و تصاویر و  قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف داکت اسپلیت  اینورتر و ساده در ظرفیت های مختلف و مدل های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

فن کوئل

فن کویل دستگاهی جهت سرمایش و گرمایش و بطور کلی تهویه مطبوع در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و صنعتی می‌باشد.

مینی چیلر

مینی چیلر یکی از گزینه های پرطرفدار انتخاب تهویه مطبوع بصورت مستقل در پروژه های آپارتمانی ، سیستمهای مینی چیلر هستند که از طریق اتصال به فن کویل قابلیت تامین بار سرمایشی و گرمایشی هر فضا را دارا می باشند . مزایا: • قابل ارائه در ظرفیتهای ۳ الی ۵ تن تبرید. • امکان تهویه چندین فضا با یک دستگاه • ابعاد کوچک و وزن کم • سطح صدای بسیار پایین • رنج دمایی کارکرد تابستانی در مدل استاندارد تا ۴۸ درجه سانتیگراد. • دارای کمپرسور اینورتر با راندمان بالا • مبرد R410a شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف مینی چیلر در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

هواساز

هواساز هواساز هایژنیک (بهداشتی) دستگاهی است که گردش هوا را در تهویه مطبوع کنترل می کند. هواساز معمولا جعبه فلزی بزرگی است شامل، دمنده، کویل های گرم و سرد، محفظه فیلتر، صداگیر و دمپر می باشد. هواساز ها عموما به مجرای کانالی سیستم های تهویه مطبوع، یعنی جایی که هوای برگشتی ساختمان باید به آنجا رود متصل میگردد. گاهی نیز هواساز هوای تازه وهوایبرگشتیراازفضایداخل دریافت می کنند. هواسازهای کوچک دارای فیلتر هوا، کویل و دمنده می باشند و تحت عنوان ترمینال یونیت معرفی می شوند. این ترمینال یونیت های ساده را کویل دمنده یا فن کوئل می گویند. هواساز های بدون برگشت هوا کاملا با استفاده از هوای تازه در شرایط استفاده %۱۰۰هوارا ازبیرون میگیرند و هیچ هوای برگشتی به آن واردنمیشود. هواسازهای طراحی شده برای بیرون ساختمان در روی پشت بام نصب می شود و به یونیت های پشت بامی معروفند. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش  در برند های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

برج خنک کننده

برج خنک‌کننده وسیله‌ای برای دفع حرارت زاید آب مورد استفاده در چگالنده به جو از طریق تبادل حرارتی با هوا است. برج‌های خنک‌کن معمولاً با تبخیر آب، حرارت ایجاد شده در یک واحد شیمیایی را دفع کرده و سیال سرویس را تا دمای حباب مرطوب هوا پایین می‌آورند؛ البته باید در نظر داشت در برخی از برج‌های خنک‌کن با چرخه بسته که به برج خنک‌کن خشک مشهور هستند، کاهش دمای سیال سرویس صرفاً تا دمایی نزدیک به دمای حباب خشک هوا امکان‌پذیر است. به عبارت ساده‌تر، برج خنک‌کننده سیستمی است که از آن به جهت خنک‌سازی آبی در فرآیندهای سردسازی سیستم‌های تهویه مطبوع، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و غیره استفاده می‌گردد. اجزاء ( فن (پنکه) - پکینگ‌ها - حوضچه یا باسین قطره گیرها جنس ساختاری نیروی محرک جریان هوا برج خنک‌کن فن دار مکانیکی ) شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف برج خنک کننده ( مکعبی - گرد - سانتریفیوژ ) را مشاهده و  مقایسه نمایید .

چیلر

چیلر  دستگاهی است که حرارت را از مایع (معمولاً آب) بر اساس سیکل تبرید تراکم بخار یا جذبی می‌زداید. این مایع می‌تواند برای خنک کاری هوا یا دستگاه‌ها( هواسازها و فن کوئل ها) استفاده شود که معمولاً به صورت سیکل و درون یک مبدل حرارتی جریان دارد. به عنوان یک محصول جانبی مهم، حرارتی که از مایع جذب شده یا باید به محیط خارج دفع شود یا برای کارایی‌های بالاتر برای مقاصد گرمایی استفاده شود. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف چیلر جذبی - تراکمی و لوازم چیلر در ظرفیت های مختلف و مدل های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

پرده هوا

دستگاه پرده هوا وسیله ای است که عمدتا در بالای درب نصب میگردد . این دستگاه بوسیله دمیدن هوا با سرعت بالا در زمانیکه درب باز است برای جدا کردن دو فضا از یکدیگر و همچنین جلوگیری از ورود حشرات و گردو غبار و دیگر آلاینده های موجود در هوا به محیط داخل مورد استفاده قرار میگیرد . انواع مدلهای دستگاه پرده هوا : عمدتا پرده هوا در ۲ مدل اداری – تجاری و صنعتی تولید و عرضه میگردد . مدلهای اداری – تجاری دارای مزیتهایی همچون ظاهر زیبا و اشغال فضای کمتر(در مقایسه با  دستگاه های صنعتی) و صدای کم و مصرف برق پایین میباشد و همچنین قابلیت تجهیز به کویل آب گرم و هیتر برقی را نیز دارا میباشد . مدلهای صنعتی دستگاه پرده هوا نیز با توجه به ارتفاع و عرض درب و همین طور نوع کاربرد آن شامل مدلهای مختلف با فشار باد و حجم هوای  متناسب طراحی تولید و عرضه میگردد . شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف پرده هوا در برند های مختلف را مشاهده و  مقایسه نمایید .

روفتاپ پکیج

روفتاپ پکیج روفتاپ پکیج در واقع ترکیبی از چیلر و هواساز در یک مجموعه یکپارچه است . روفتاپ پکیج ها عمل گرمایش و سرمایش و تنظیم رطوبت هوا را در یک واحد انجام میدهند .اجزای داخلی دستگاه شامل یک چیلر هواخنک – کوئل حاوی مبرد – کوئلآبگرم - فن – فیلتر و تجهیزات رطوبت زنی می شود . در حالت سرمایش چیلر تراکمی خنک کار کرده و مبرد را به کوئلحاوی مبرد ( اوپراتور ) ارسال میکند و فن با چرخش خود و عبور دادن هوا از اطراف کوئل منجر به کاهش دمای هوا میشود. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات در برند های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

ایرواشر

ایرواشر چیست؟ ایر واشر (Air washer) دستگاهی است برای تهویه هوا که در آن هوا در تماس مستقیم با قطرات آب قرار گرفته و تبادل جرمی و حرارتی بین آب و هوا به وجود می آید. شرایط خروجی هوا بستگی به درجه حرارت آب اسپری شده دارد و با کنترل دمای آب می توان شرایط خروجی هوا را در سیستم تهویه تعیین نمود. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف ایرواشر در برند های مختلف را مشاهده و  مقایسه نمایید .