هیتر سونا

هیتر سونا در دو نوع سونا خشک و سونا بخار متفاوت بوده و با توجه به ظرفیت سونا انتخاب می شوند. تمامی مدل های هیتر سونا نیاز به تابلو کنترل برق جداگانه دارند.فواید سونا خشک و بخار برای پوست و مو پاکسازی پوست همچنین گردش خون مویرگی را بهبود بخشیده و ظاهری نرم و زیبا به پوست خواهد داد. عرق حاوی مواد مغذی و معدنی نیز هست که برای حفظ سطوح کلاژن پوست ضروری است تا به کند شدن روند پیری پوست کمک کند. کلاژن کمک می کند تا بافت پوست شما محکم و استوار بنظر بیاید و همچنین خطوط ریز و چین و چروک ها کاهش یابند. بعلاوه روند پیری را متوقف کرده و اجازه می دهد جوان و شاداب بمانید.تعریق، همچنین به دفع سموم از بدن شما کمک می کند. این سموم نه تنها برای بدن شما، بلکه برای پوستتان نیز ضرر دارند. آن ها می توانند پوست شما را فاقد درخشندگی کرده و باعث شوند پوستتان بیش از حد خشک شود. به هر حال سونا می تواند به پوست شما کمک کند تا بهترین ظاهر را بدست بیاورد.

هرگاه تار مویی ریخته می شود ریشه آن تا مدتی زنده می ماند، اما با گذشت زمان ضعیف و در نهایت از بین می رود، از طرف دیگر با گذشت زمان چربی و سایر مواد باعث بسته شدن منفذ پوست شده و رویش مجدد مو را دشوار می کند. تعرق هنگام سونا کمک به دفع چربی های انباشته شده در زیر پوست و همچنین کمک به باز شدن مجدد منافذ پوست می نماید.

همچنین سونا درمانی برای کسانی که دارای پوستی چرب، جوش و آکنه می باشند بسیار مفید است.

 
هیتر-سونا-هایواتر-۱

هیتر سونا خشک HIWATER مدل HWR120D

هیتر سونا خشک HIWATER مدل HWR120D مشخصات : – هیتر سونا خشک مدل HW120D برای سوناهای با حجم بالا و یا عمومی مورد نظر می باشد. – هیتر سونا خشک های واتر دارای المنت های با کیفیت و دارای گارانتی می باشد. – هیتر سونا خشک Hiwater قابل نصب در وسط می باشد. توضیحات : ابعاد اتاق سونا (m3) در انتخاب هیتر برقی سونا باید در نظر گرفته شود. در انتخاب هیتر برقی سونا باید به عمومی یا خصوصی بودن سونا توجه داشت. هیترهای برقی سونای خشک دارای یک سال گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش می باشند. هیترهای برقی سونای خشک ساخت کشور چین و تحت لیسانس کانادا می باشند. هیتر های سونای خشک دارای ترموستات و تایمر بر روی بدنه دستگاه می باشد. همچنین هیتر های فوق در ظرفیت های ۴.۵ تا ۱۸ کیلو وات ارائه گردیده اند. برق مصرفی هیتر های سونای خشک هایواتر ۳ فاز می باشد.
هیتر-سونا-خشک-هایواتر-۲

هیتر سونا خشک با تابلو HIWATER مدل HWR60ST

هیتر سونا خشک با تابلو HIWATER مدل HWR60ST مشخصات : – هیتر سونا خشک مدل HWR60ST برای سونا های کوچک و یا خانگی مورد نظر می باشد. – هیتر سونا خشک هایواتر دارای المنت های با کیفیت و دارای گارانتی می باشد. – هیتر سونا خشک قابل نصب بر روی دیوار می باشد. توضیحات : ابعاد اتاق سونا (m3) در انتخاب هیتر برقی سونا باید در نظرگرفته شود. در انتخاب هیتر برقی سونا باید به عمومی یا خصوصی بودن سونا توجه داشت. هیترهای برقی سونای خشک دارای یک سال گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش می باشند. هیترهای برقی سونای خشک های واتر ساخت کشور چین و تحت لیسانس کانادا می باشند. هیتر های سونای خشک هایواتر دارای ترموستات و تایمر بر روی بدنه دستگاه می باشد. همچنین هیتر های فوق در ظرفیت های ۴.۵ تا ۱۸ کیلو وات ارائه گردیده اند. برق مصرفی هیتر های سونای خشک هایواتر ۳ فاز می باشد.
هیتر-سونا-خشک-هایواتر-۲

هیتر سونا خشک با تابلو HIWATER مدل HWR90ST

هیتر سونا خشک با تابلو HIWATER مدل HWR90ST مشخصات : – هیتر سونا خشک مدل HWR90ST برای سوناهای کوچک و یا خانگی مورد نظر می باشد. – هیتر سونا خشک های واتر دارای المنت های با کیفیت و دارای گارانتی می باشد. – هیتر سونا خشک قابل نصب بر روی دیوار می باشد. توضیحات : ابعاد اتاق سونا (m3) در انتخاب هیتر برقی سونا باید در نظرگرفته شود. در انتخاب هیتر برقی سونا باید به عمومی یا خصوصی بودن سونا توجه داشت. هیترهای برقی سونای خشک دارای یک سال گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش می باشند. هیترهای برقی سونای خشک های واتر ساخت کشور چین و تحت لیسانس کانادا می باشند. هیتر های سونای خشک هایواتر دارای ترموستات و تایمر بر روی بدنه دستگاه می باشد. همچنین هیتر های فوق در ظرفیت های ۴.۵ تا ۱۸ کیلو وات ارائه گردیده اند. برق مصرفی هیتر های سونای خشک هایواتر ۳ فاز می باشد.
هیتر-سونا-هایواتر-۱

هیتر سونا خشک HIWATER مدل HWR150D

هیتر سونا خشک HIWATER مدل HWR150D مشخصات : – هیتر سونا خشک مدل HW150D برای سوناهای با حجم بالا و یا عمومی مورد نظر می باشد. – هیتر سونا خشک های واتر دارای المنت های با کیفیت و دارای گارانتی می باشد. – هیتر سونا خشک قابل نصب در وسط می باشد. توضیحات : ابعاد اتاق سونا (m3) در انتخاب هیتر برقی سونا باید در نظر گرفته شود. در انتخاب هیتر برقی سونا باید به عمومی یا خصوصی بودن سونا توجه داشت. هیترهای برقی سونای خشک Hiwater دارای یک سال گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش می باشند. هیترهای برقی سونای خشک های واتر ساخت کشور چین و تحت لیسانس کانادا می باشند. هیتر های سونای خشک هایواتر دارای ترموستات و تایمر بر روی بدنه دستگاه می باشد. همچنین هیتر های فوق در ظرفیت های ۴.۵ تا ۱۸ کیلو وات ارائه گردیده اند. برق مصرفی هیتر های سونای خشک هایواتر ۳ فاز می باشد.