آبرسانی

مرجع جامع بررسی، مشاوره و فروش محصولات آبرسانی و استخر شامل پمپ آب و آبرسانی ، پمپ کفکش و لجن کش، پمپ درین ، پمپ تحت فشار، پمپ سیرکولاتور، پمپ طبقاتی، پمپ سانتریفیوژ و پمپ تامین فشار خانگی و تجهیزات جانبی آنها.

پمپ تحت فشار

پمپ های تحت فشار به پمپ هایی گفته میشوند که جهت افزایش فشار یک سیال درون یک سیکل باز مورد استفاده قرار می گیرند. این پمپ ها دارای طبقه بندی هایه مختلفی در بازار مانند پمپ جتی و بشقابی، پمپ تک پروانه و دو پروانه، پمپ تک فاز و سه فاز و ... هستند. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش پمپ های تحت فشار در برند های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

پمپ سیرکولاتور

پمپ سیرکولاتور: پمپ های سیرکولاتور به پمپ هایی گفته میشوند که جهت گردش یک سیال درون یک سیکل بسته مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ های سیرکولاتور جهت تامین آب داغ در سیستم های گرمایشی  مرکزی و منطقه ای و گردش آب در سیستم های آب گرم خانگی مانند مدار آب گرم شوفاژ قابل استفاده است. قدرت موتور و میزان آبدهی پمپ، همچنین قطر دهانه ورودی و خروجی پمپ سیرکوله، از مهمترین پارامتر ها در انتخاب آن هستند. شما میتوانید در سایت بزرگ فروش Nemanico.com  مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش پمپ های سیرکولاتور در برند های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

سایر پمپ ها

سایر پمپ ها شما در سایت بزرگ فروش Nemanico.com می توانید مشخصات فنی و قیمت انواع پمپ ها و  سیستم های تهویه وبوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.

لوازم سیستم آبرسانی

شما در سایت بزرگ فروش Nemanico.com میتوانید مشخصات و قیمت و تصاویر لوازم نصب پمپ آب و سیستم های آبرسانی شامل انواع منبع ذخیره بهداشتی آب، ست کنترل ها و لوازم راه اندازی پمپ، منبع دیافراگمی تحت فشار و ... را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید.